E-katalogi, elektroniczne katalogi, wirtualne publikacje, ebooki, Tworzymy efekty wizualne pobudzające pozytywne emocje. Robiąc dobre wrażenie i dając przyjemność z oglądania zatrzymujemy czytelnika na dłużej i wciagmy go we własną historię. Tworząc obrazy wyobraźni zyskujemy uwagę czytelnika dająć radość i współna warość. Zamów swój pierwszy e-katalog i przekonaj się jak wiele można uzyskac za tak niewiele.

DRUKOWANE KATALOGI
Pewnie już masz e-katalog PDF. Ciężko na niego pracowałeś. Udostęniłeś do pobrania. Bardzo dobrze, ale osobiście boję sie wirusów pobierając coś na dysk. . Dla uzyskanie maksymalnego oczarowania klienta zainwestowałeś w wydrukowanie katalogu w tysiącach egzemplarzy. Świetnie to godne pochwały. Ale czy widząc dziesiątki katalogów innych firm na swojej półce, nie masz wrażenia, że skutek jaki planowali ich twórcy jest raczej niewielki, choć o tym nie wiedzą. Ile razy sięgasz po katalog z półki? Jak długo je trzymasz, zanim wyrzucisz do kosza? Czy zamówisz aktaulny katalog?

Everte jest zawsze w zasięgu kliknięcia, aktualizacja zależy tylko od ciebie, a nie od drukarni. Nie tworzysz śmieci, a drzewa mogą dalej rosnąć.

Project strony:

Everte Studio 2022 

autor: Paweł Badowski