E-katalogi, elektroniczne katalogi, wirtualne publikacje, ebooki, Tworzymy efekty wizualne pobudzające pozytywne emocje. Robiąc dobre wrażenie i dając przyjemność z oglądania zatrzymujemy czytelnika na dłużej i wciagmy go we własną historię. Tworząc obrazy wyobraźni zyskujemy uwagę czytelnika dająć radość i współna warość. Zamów swój pierwszy e-katalog i przekonaj się jak wiele można uzyskac za tak niewiele. E-katalog wirtualna publikacja na ekranie komputera, tabletu, smartfona. Obracane kartki czyli flip page. e verte oznacze elektroniczne obracanie na drugą stronę.

Project strony:

Everte Studio 2022 

autor: Paweł Badowski

DRUKOWANE KATALOGI
Pewnie już masz e-katalog PDF. Ciężko na niego pracowałeś. Udostęniłeś do pobrania. Bardzo dobrze. Raczej nie ufam, kiedy ktoś podaje plik do pobrania, boję sie wirusa. Dla uzyskanie maksymalnego oczarowania klienta zainwestowałeś w wydrukowanie katalogu w tysiącach egzemplarzy Świetnie do godne pochwały. Ale czy patrząc na swoją półkę setek drukowanych katalogów różnych firm, nie masz wrażenia, że efekt ich twórców był niewielki. Ile razy sięgasz po katalog z półki? Ile razy wyrzucasz katalogi już nieaktualne? 

NIE MA CZASU!
To najważniejszy czynnik blokujący uzyskanie informacji z specjalnie, efektownie przygotowanych treści katalogu. Świat informacji ciągle się zagęszcza. Z czytania gazet przechodzimy do emotek w smartfonie. Z pisania emaila do SMS, z oglądania prezentacji do skanowania strumienia zdjęć. Czy mamy w ogóle czas na oglądania drukowanego katalogu?

SZYBKOŚĆ POZNANIA.
A gdyby tak skrzyżować internet z elegancką formą drukowanego katalogu? Gdyby w minutę przewertować ponad 100 stron i skanować treść słuchając doradcy. Gdyby wyszukiwarka przeszukała cały katalog po frazie, gdyby treść z katalogu była podlinkowana do oferty w sklepie? Gdyby handlowcy i klienci mieli przed sobą ten sam, aktualny katalog, aby omawiać nowe produkty. Czy dystrybutor pokaże klientowi Twój produkt z katalogu pokazując smartfon lub wysyłając link przez SMS?

TAK, TO MOŻLIWE.

Dla wymagających, otwartych na zmianę odpowiadamy TAK. Zmienimy Twój firmowy drukowany katalog lub PDF, w interaktywny e-katalog z efektem przewracanych szeleszczących kartek, Twój tradycyjny katalog nabierze nowoczesnego wyglądu, zalety zostaną docenione przez Twoich klientów. Dodatkowo zyskujesz możliwość dystrybucji, reklamy i polecania swojej oferty poprzez zamieszczanie linków w tysiącach miejsc (e-narzędzia). Prześlij nam swój katalog w formie PDF, a sam się przekonasz, co potrafimy z niego zrobić. Płacisz za jeden egzemplarz, pozostałe masz GRATIS.  

PIENIĄDZE WRACAJĄ.

Zwykle po roku od druku pieniądze lądowały razem z katalogiem w koszu. A chwile później wydawałeś nowe pieniądze na kolejny druk. Przy okazji straciło życie kolejne drzewo w lesie. Tylko od Ciebie zależy, czy tak musi być dalej. Jeśli wolisz PDF, to już masz sukces. Ale jeśli chcesz, aby klient zachwycał się oglądaną treścią to polecam e-katalog. Zobacz i przekonaj się sam. My zadbamy aby zobaczyło go jak najwięcej osób, przekazując informację o katalogu dalej.

ZALETY E-KATALOGU.
Koszty wydruku = 0
Koszty dystrybucji = 0
Waga = 0 
Objętość - smartfon>tablet>TV

Ilość egzemplarz - nieograniczona
Ilość zamieszcyzanej informacji - nieograniczona
Prezentacja publiczna - automatyczna na ekranieTV
Prezentacja przez łącza intenetowe TAK

Podkład lektora, muzyka TAK
Rozdzielczość i kolor jak ekran
Szybkość ładowania b.dobra
Szybkość obracania kartek na żywo
Aktualizacja treści na życzenie
Server, przechowywanie w cenie.

 E-katalogi, jak drukować.