E-katalogi, elektroniczne katalogi, wirtualne publikacje, ebooki, Tworzymy efekty wizualne pobudzające pozytywne emocje. Robiąc dobre wrażenie i dając przyjemność z oglądania zatrzymujemy czytelnika na dłużej i wciagmy go we własną historię. Tworząc obrazy wyobraźni zyskujemy uwagę czytelnika dająć radość i współna warość. Zamów swój pierwszy e-katalog i przekonaj się jak wiele można uzyskac za tak niewiele.

Jak to pogodzić? W przypadku publikacji Everte jest to możliwe.
Szanujemy wszystkie drzewa. Nie wydrukujemy ani jednej kartki papieru.
A jednocześnie nie potrzeba już płacić za papier do druku, farbę, maszyny, zużycie prądu i wody. A przy tym dodatkowo otwierają się nowe możliwości przedstawiania i publikowania treści. Można je oglądać, czytać na smartfonie, tablecie, laptopie na ekranie telewizora lub rzutnika. Razem z nami możesz zyskać dbałość o środowisko i zadowolenie Twojego odbiorcy. 

Ekologia i Ekonomia.

Dobrze, tanio i na wczoraj.

Czy to możliwe? No może nie na wczoraj, ale druk jest za darmo w milionach egzemplarzy, jakość gwarantuje profesjonalne oprogramowanie. Nie będzie błędów drukarskich, ale będzie płynny ruch kartek, szybkie odświeżanie i pobieranie. W wersji  podstawowej zawarta jest nawigacja po publikacji, wyszukiwarka tekstu, przechowanie w chmurze. Przechowywanie, projektowanie, wykonanie wersji podstawowej w jednej ryczałtowej cenie. Odpowiedź za ile zawarta jest w zakładce ZAMÓW TERAZ.

Everte daje możliwości transformacji i publikacji treści drukowanych poprzez prezentację wyniku wizualnego na ekranie, który poza samą treścią, zawiera animowana oprawę graficzną. Szereg funkcji nawigacyjnych pozwala na swobodne przemieszczeni się po publikacji, możliwość wyszukiwania treści, wkładania zakładek, linkowania, układania spisu treści i wiele innych. Jednocześnie możliwa jest edycja głosu, dźwięku, video czy animacji. Możliwości publikowania  w internecie są bardzo szerokie. Link do katalogu może być wszędzie, od mediów społecznościowych po stopkę w e-mail czy SMS. Wystarczy plik PDF z treścią publikacji aby poprzez Everte stworzyć e-publikację.  

Publikacje w internecie treści drukowanych.

Project strony:

Everte Studio 2022 

autor: Paweł Badowski