E-katalogi, elektroniczne katalogi, wirtualne publikacje, ebooki, Tworzymy efekty wizualne pobudzające pozytywne emocje. Robiąc dobre wrażenie i dając przyjemność z oglądania zatrzymujemy czytelnika na dłużej i wciagmy go we własną historię. Tworząc obrazy wyobraźni zyskujemy uwagę czytelnika dająć radość i współna warość. Zamów swój pierwszy e-katalog i przekonaj się jak wiele można uzyskac za tak niewiele.

      Tutaj wszystko jest nowe.

Nie mamy historii wielu lat, nie mamy budynków, nie mamy rozbudowanego sztabu ludzi. Ale mamy świeże pomysły i zaawansowane technologie.
Wiemy jak zamienić druk papierowy na cyfrowy i dlaczego daje to tak wiele możliwości. Jako właściciel firmy dokładam własną historię. Mam 56 lat i swoje doświadczenie. O ponad 30 lat zajmuję się grafiką, reklamą i nowymi technologiami. Everte, to jak nowe dziecko, które wymaga troski, szczególnie, że ma do zaoferowania tak wiele.

 

      Informacje o nowościach będą przekazywane poprzez newsletter.
Nowa technologia, nowe możliwości, nowa ekonomia, nowe spojrzenie na ekologię. Ta oferta jest nowa w internecie. Trudno znaleźć podobną. Nowy jest zespół. Zapraszamy zainteresowanych do współpracy. Przy okazji pożegnamy wycinanie lasów, koszty drukowania, problemy z dystrybucją.
Warto spróbować, aby się przekonać. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy.

 

Zapraszam serdecznie
Paweł Badowski


PORTAL - EVERTE.PL
FIRMA: 1Fire Paweł Badowski
ul. Traugutta 9A, 49-200 Grodków,
NIP: 7530017489
T: +48 663916178  zamowienia@everte.pl

Project strony:

Everte Studio 2022 

autor: Paweł Badowski

O nas